Právě jsme s přítelem na cestě za Polární kruh, tak se můžete podívat, jak se máme na můj Instagram:

Březen 2012

I don't have internet..

27. března 2012 v 13:53 | Artis |  Zápisník
Zdravím, právě píšu ze školy. Nemám internet, rodiče mě odpojili. :D Asi jsem moc zlobila.. Takže Vás moc prosím o pochopení mé nepřítomnosti. Nevím do kdy. Tudíž to vypadá, že nebudu ani obíhat, což mě mrzí.. :-(
Fotku do soutěže mám, takže se ji pokusím poslat..Snad to bude v pořádku.

Děkuji za pochopení..
xox Artis
Dostala jsem se do 3.kola.. Moc děkuji!
PROSÍM O HLASY VE 3.KOLE FOTO SOUTĚŽE U ABBY! - děkuji :-)

Zpátky z hor, úžasné zážitky a pohřební den.

25. března 2012 v 12:59 | Artis |  Zápisník
Zdravím Vás všecky!
Jsme zpátky z hor. Přijela jsem už o víkendu v neděli, ale začala opět i ta škola a musím se pořádně do toho obout, tudíž jsem nenapsala že jsem zpět, nutilo by mě to sedět u počítače. :D
Hory byly úžasné, legendární, boží...prostě nepopastelné! Užila jsem si to. Jela jsem s rodinou na týden. Ale bylo to super! Nádherné hory, skvělé počasí, sjezdovky skvělé a sníh nám taky držel. Budu na to vzpomínat hodně dlouho. Tolik hlášek jako z této dovolené, jsem si dlouho nedovezla. Tolik srandy, až jsem si břicho namakala! :D Hodně skvělé. Budu těžko zapomínat. :-))
A ten pohřební den? :D No, byl to den mých narozenin. Né že bych narozeniny neměla ráda, to ne (jen jsme o ěnco starší no), ale je to kvůli toho věku. Je mi 15 a tohle číslo se mi vůbec nelíbí. Padá na mě samozřejmě určitá zodpovědnost a je to číslo, ketré znázorňuje pár kroků do hrobu. :D Jsou to směšné úvahy, ale to číslo prostě na mě púsobí depresivně...
A co vy, jak jste si to užili tady beze mně? :D Moc se omlouvám ještě jednou, že jsem nenapsala hned. Pokusím se to napravovat pomalu. Za měsíc mám příjmačky a duben je už pomalu jako léto. Akce každý víkend, trunaje, výlety, zkoušky, apod.. Je toho hodně, ale když už ten blog mám, musím se o něj starat!

PROSÍM O HLASY U ABBY - ZDE (2.KOLO) - MOC DĚKUJI,MÉ FOTO JE TO PRVNÍ..

No, koukala jsme na anketu o projektu a vypadá to na rozhovory. Na rozhovorech budu muset zapracovat, nevím ještě moc přesně, jak to provedu. :-) A chci udělat nový jarní design, ale vůbec nemám páru o čem! :D Teďka jsem nachlazená nějaká, budu o něm přemýšlet. Užívejte si víkend! :-)
xoxo Artis ♥

-----
Tahle píseň se mi moc líbí. A co Vám? :-) Šikovný chlapec :D

Hory aneb týden bez mé "aktivní" účasti na blogu

10. března 2012 v 23:35 | Artis |  Zápisník
Zdravím všechny návštěvníky,
tento týden budete muset beze mě vydržet, protože jedu do Alp. Strašně moc se těším, jedu tam poprvé, ale o to to bude božejší! Nechci se na horách věnovat blogu, tudíž týden nebude nic přidáno. Prosím AFFS aby mě vynechaly z kontrol apod. Moc se omlouvám.

11.3 - 17.3.2012

PROSÍM O HLASY U ABBY VE FOTO SOUTĚŽI - téma bylo "Barvy! a fotku najdete v celém článku, děkuji předem za hlasy a pište do komentářů, oplatím vám, kdyby sjte chtěli. Děkuji! :-)
PROJEKT
Protože odjíždím pryč, rozhodla jsem se vám napsat něco o dalších projektech. V mé hlavě padl nápad: hudební styly. Teda, do jistého článku by jste psali všichni hudební styly, o kterých by jste s erádi něco dozvěděli, a já bych o nejžádanějších a zajímavých stylech tvořila články jako v Projektu Barvy duhy. Další byl: rozhovory. S blogery, kteří by se chtěli účastbit rozhovoru (kaldla bych otázky, pro upřesnění), bych dělala rozhovory a přidávala je tady na blog. Byla by to vlastně reklama zároveň. Poslední nápad byl: výlet po městech celého světa. Zajímali ybchom se o města po světě. O těch nejznámějších a zajímavých. Např. NYC, LA, Paříž apod.

Hlasujte v anketě.

Mě se nejvíce líbí první dva nápady. Nejraději bych začla na hudebních stylech. Ty rozhovory potřebují lepší zorganizovaní. A města? Moc se mi ten nápad nelíbí, ale uvidím jak vám. :-)

xoxo Artis

Diplom za bleskovku

10. března 2012 v 21:23 | Artis |  Mé výhry v soutěži
Zúčastnila jsem se bleskovky u SoNuLLky a dostala jsem pěkný diplom. :-) Děkujii.


FIALOVÁ - sedmá barva duhy

9. března 2012 v 16:57 | Artis |  Projekt - Barvy duhy

Fialová je známá jako barva ducha, působí na nevědomí, dodává duchovní sílu a poznání, posiluje každou meditaci a je považována za barvu inspirace.

Máte-li rádi fialovou, vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Jste srdeční a máte sklony k duchovnosti a empatii. Je to barva sentimentálních snílků a romantiků, kteří příliš nezapadají do běžného praktického života. Jsou to lidé těkaví a nerozhodní.
Tuto barvu odmítají ti, jenž touží po jistotách, po vztazích nekomplikovaných, a také ti, kdo dobře kontrolují své city.

February 2012 >> March 2012

7. března 2012 v 12:15 | Artis |  Zápisník
February:
Počet článků: 14
Návštěvnost: okolo 400 (pokazil se mi Toplist) - i přesto děkuji.
Nejkomentovanější články: Fotografická soutěž

Jak jsem říkala, nebyla jsem aktivní. Design jsem sice nastavila, ale mohl být lepší. :D Jinač děkuji, že jste i v době mé neaktivity navštěvovali můj blog. :)

March:
OPĚT TA ZLÁ AKTIVITA.
Nový design - pokusím se o nějaký pěkný jarní. Nemám bohužel nápady.
Nový projekt - bližší info a volbu vám dám během pár dnů. Budete hlasovat v době mé nepřítomnosti nejlépe. ,)
(asi) Kontrola Affs.

PURPUROVÁ - šestá barva duhy

6. března 2012 v 16:52 | Artis |  Projekt - Barvy duhy

Purpurová je neblíže Bohu a jako taková představuje vše - věci velké i malé. Všechny mají stejnou důležitost. Jinými slovy tato barva pojednává o nesmírné úctě k posvátnosti všeho života.
(purpurová se těžko hledá, informací je méně)

Maraton hned na jaře

2. března 2012 v 16:13 | Artis |  Zápisník
Zdravím všechny návštěvníky a mé Affs!
Tak nám začal březen. Tento měsíc je skvělý. Končí zima, kterou nemám ráda. Sice ještě pojedeme na lyže, kde by sníh mohl být, ale určitě tam bude, jsou to přeci Alpy. Tento měsíc je také významý mými narozky,a le to je nepodstatné. A jak si žijete? Prázdninové období se blíží ke konci, jak sjte si ej všichni užili? Mě ještě toto období čeká, takže se moc těším! Omlouvám se, že sjme se celý týden neozvala, ale ve škole je to jako v pekle. Učitelé nás snad NENÁVIDÍ stále píšeme písemky. Nedá se to vydržet. No což, nějak to budu muset přežít. V neděli (po koncertě) jsem byla na hokejovém zápase. Vítkovice : Třínec. No paráda! Hlasivky vyřvané, nervy v vyčerpané! A vyhráli jsme! Jsme ve čtvrtfinále! Byla jsem poprvé an hokeji, takže pro mě životní zážitek. :D A cesta zpět domů - úžasná. V tramavji oslavy pokračovaly, takže si na nudu rozhodně stěžovat nemůžu.
No nepudu se již nadále rozepisovat. Užijte si víkend, ozvu se. Musím řidat slíbenou barvu a zhodnocení za únor, který jsme totálně odflákla na blogu. ;D

xoxo Artis

Diplom za 3.místo ve VGS

2. března 2012 v 16:05 | Artis |  Mé výhry v soutěži
Dostala jsem se na stupínek vítězů v grafické soutěži u Puppy♥. Jsme na 3.místě a mco vám děkuju za hlasy. Sputěž byla super a ráda se zúčastním dalších! :-)