Právě jsme s přítelem na cestě za Polární kruh, tak se můžete podívat, jak se máme na můj Instagram:

Červen 2012

Past na rodiče / The Parent Trap (1998)

15. června 2012 v 15:36 | Artis |  Recenze
Komedie / Rodinný / Romantický / Drama
vznik: USA
délka: 127 minut

Ve filmu hráli: Lindsay Lohan, Dennis Quaid, Natasha Richardson, Elaine Hendrix nebo Lisa Ann Walter a Brighton Hertford

Obsah: Identická dvojčata Annie a Hallie vůbec o sobě nevědí. Annie žije se svou matkou v Londýně a Hallie s otcem v Kalifornii. Obě děvčata rodiče pošlou na tábor, kde se spřátelí a rozhodnou se, že dají maminku a tatínka opět dohromady. Aby se jim to podařilo, vymění si děvčátka role. A tak se Hallie vydává do Londýna a Annie do Kalifornie. Plány jim ale kazí nová tatínkova přítelkyně...

Můj názor: Tento film mě zabavil. Bála jsem se, že když je dlouhý přes 2 hodiny, bude mě nudit. Ale opak byl pravdou. Film byl zábavný, se zajímavým dějem a situacemi, které dokázaly člověka jak zahřát u srdce, tak i rozesmát. Občas jsem některé situace dokázala i předpovědět, ale to se u filmů stává. Nemám k tomuto film moc negativní náhled. Moc se mi líbil a doporučuji se na něj kouknout. :-) Je to převážně rodinný film, tudíž v rodinném kruhu se velmi pobavíte.

Plný diář

13. června 2012 v 22:08 | Artis |  Zápisník
Ahoj, dlouho jsem opět nic nepsala. Ale proč, když se snažím vrátit k blogování? Mám plný diář porgramu. O víkendu jsme se neplánovaně zvedli a jeli na víkend pryč. :-) Byl to moc příjemný víkend strávený se spousty fajn lidmi. V pondělí jsme byla v kině na Líbáš jako ďável. Byl to úžasný film. Seděla jsem v sedadle a pusu od ucha k uchu. Celé 2 hodiny jsme se nasmála. Opravdu je to skvělý film. (vidíte, mohu o něm napsat recenzi!) V úterý jsme byli na schůzi ohledně nástupu na střední školu. Dozvěděli jsme se pár důležitých věcí.. Docela se i těším na další etapu života. A dnes jsem si konečně udělala nějaký volný čas a hned jsem dostala práci - vyplét zahradu. Je totiž po dešti. ;-) Zítra mám závěrečné zkoušky zhudebky, tak mi držte palce.
Teď jen poslat obrázek pokoje do soutěže a jít spát.
PS: Omlouvám se Affs, že na ně bohužel opět kašlu, ale oběhnu vás zítra, mám více času. :-)

xoxo Artis♥

Zhodnocení projektu Barvy duhy

6. června 2012 v 19:23 | Artis |  Projekt - Barvy duhy
Tento projekt byl prvním projektem na této stránce a měla jsme ho velice ráda. Já sama jsem zjistila novinky o barvách a upřesnila si i své oblíbené barvy. Projekt vznikl 30.listopadu 2011 a tímto článkem ho chci zakončit. Dozvěděli jsme se něco o základních barvách duhy a já nafotila všechny barvy, tudíž text byl doplněn i obrázky.

Když už hodnotit projekt, tak ais kladným hodnocením. Jak jsem již psala, na mě působil dobře a dozvěděla jsem se něco. Projekt byl i přínosem pro blog, získala jsem si nějaké návštěvníky.

Hodnocení: pozitivní :)

A co Vy? Jak hodnotíte tento projekt? Líbil se Vám? Dozvěděli jste se také něco nového?
(budu ráda, když do komentářu ohodnotíte projekt, pokud jste ho sledovali)

Změny - potřebný článek

5. června 2012 v 21:08 | Artis |  Zápisník
Zdravím Vás, tak přišel konečně čas, zveřejnit článek s "Velkými změnami".
Nebude se nic moc důležitého měnit. Hlavní změna je, že ze stavu - bez internetu - jsem přestoupila na - opět blogařím. Což není špatná změna! :-) A tím přistupujeme ke změnám blogovým atp.

1. Zrušila jsem v menu seznam Affilates a přesunula ho do článku. Z počtu 15 jsem snížila na 10 (stejně ho asi opět zvýším) a přidala jsem své Oblíbené odkazy - pár blogů zrušilo seznamy SB a je pár blogů, které je vůbec nemají a přesto je ráda navštěvuji, tudíž si je zapíšu mezi Oblíbené odkazy.
2. Zrušila jsem rubriku How I Met Your Mother z důvodů porušování zákonů Online přehrávačů např. Megavideo. Tudíž bych sem neměla jak vkládat online díly a rubrika mi připadala zbytečná ( a zanedbávaná).
3. Opět jsem zařadila mezi rubriky rubriku Povídky. Z toho vyplývá, že jestli budu psát povídky, budou psány sem a ne na povídkářskou část blogu, kterou tímto ruším. Také výhodná změna, nemusím se starat o 2 blogy.
4. Rozhoduji se přidat rubriku Recenze, byla tu i na začátku, ale nevyužila jsem ji. Opět jí přidám, baví mě teď kritizovat. ( :D ) Pár recenzí už mám hotových.
5. Pomalu se budu snažit uskutečnit další Projekt - Rozhovory - a chci Vás požádat, abyste psali své návrhy na další projekty. Žádné nápady nemám.

Tímto asi zakončuji článek o Změnách, pište prosím komentáře, právě teď budou vaše názory potřeba. :-)
xoxo Artis. :-**
Tumblr_lzx9qluigv1qbaxbfo1_500_large_large
obrázek je ze stránek www.weheartit.com

Oblíbené blogy

5. června 2012 v 15:22 | Artis
Ty, které ráda čtu a ráda navštěvuji, protože jejich články mě obohacují.

Elis /nadaná spisovatelka/
Večerda /polemizující fotograf/
Ronnie /vlčátko Ronnie/
Drápek /první nalezená milovnice kapely Zrní/
Pája /"malušká" ušišlaná holšiška/
Anette /slečna "básničkářka"/
Claire /milovnice vlků, jelenů a chobotnic/
Ta "neviditelná" /dívka pro svět neviditelná/
Katherine155 /holka s velkými sny hlavně o budoucnosti/

Design 0.6

4. června 2012 v 19:58 | Artis |  Design
Na delší dobu můj blog osiřel, ale vrátila jsme se zpět a se mnou sem zavítal i nový design tohoto blogu. Chtěla jsem sem nanést trochu letní "atmošky". Celkově jsme se držela v pastelových a nevýrazných barvách. Hlavní dominantou je obrázek dívky sedící na autě a pod obrázkem text - "Summer is coming" - se sluníčkem pod Auktualitami blogu. Tudíž se taky dostáváme k vymoženosti tohoto vzhledu a to je ve vrechní části kolonka pro rubriky blogu a nad menu Aktuality. Moc se mi to líbí, bála jsem se, že to nebudu umět nastavit, ale vyšlo to a je to moc pěkné. Tento vzhled se mi moc líbí a jsem s ním velice spokojená. Doufám, že i vy budete! :-)

Spokojenost: 100%

Náhled na design:

Klikačka:

Velký návrat ?! Nekecám.

3. června 2012 v 15:41 | Artis |  Zápisník
Zdravím Vás,
vypadá to tak, že jsem se odhodlala k Velkému návratu. Ano, internet už mám dlohou dobu (cca měsíc), ale vracet se mi nechtělo. Byla jsem spokojená i bez blogu. Ale teď se mi zachtělo již se vrátit a tak se vracím. Nechci vás zastrašit dlouhým článekm o změnách a tak podobně, tudíž nyní jen můžete slavit můj velký návrat a v dalším článku si můžete přečíst o změnách. :-) Doufám, že budete spokojeni s tím, že jsem zpět! (:D)
xoxo Artis !♥
Tumblr_m51hvtvsg21rq6apbo1_400_large
obrázek je ze stránek www.weheartit.com