Právě jsme s přítelem na cestě za Polární kruh, tak se můžete podívat, jak se máme na můj Instagram:

Tanec za smrt

24. ledna 2015 v 15:56 | Artis |  Téma týdne
Téma týdne - "Zakázáno"

Poprvé, co si vzpomínám, píši na toto téma týdne povídku. Nevím jestli se Vám bude líbit, mám takovou obavu, že některým se zamlouvat nebude, ale myslím, že je dosti výstižná pro toto téma, snad to pochopíte. A omluvte prosím mé překlepy, pokud by jich bylo moc.

Běhám z místnosti do místnosti. Nevím, kde mám začít. Dneska mám povoleno spát u Majdy! Majda je má 17-ti letá kamarádka (mě je teprve 14). A ano, bude to tajná akce. Jdu s ní tancovat do klubu. Máma to nesmí vědět, nikdy by mi to nedovolila. Jak nefér. Ale takhle mi to vyjde. Konečně si zajdu do klubu. Majda mi slíbila, že mi pomůže vybrat oblečení a třeba i něco půjčí. Za hodinku a půl mám u ní být a prý si dáme spolu ještě víno. Musím se před mamkou chovat nenápadně, beru si tedy sportovní tašku přes rameno a balím si obvyklé věci - tepláky, spodní prádlo, triko a pyžamo. V koupelně si pak sbalím hygienické potřeby. Šminky si brát z domu nemůžu, mamka by to zjistila, ale u Majdy se namaluju. Na tento speciální večer jsem si koupila i lepší prádlo. Jelikož si budu půjčovat od Majdy úplou sukni, musela jsem si koupit takové spodní prádlo, které nebude dělat faldy a nepůjde vidět. Tudíž tanga. Když už jsem si měla koupit něco takového, koupila jsem si bílé s krajkou a dokonce i lehce průsvitné. V sadě k tomu byla i hezká podprsenka, kterou si na sebe samozřejmě beru taky. Zběsile přemýšlím, jak asi budu vypadat. V kapse mi najednou zavrní mobil, SMS.

Od: Majduška
Pro: Veronika
AHOJ, PRIJD DRIVE, AT SE STIHNES NACHYSTAT. NA VINKO SE TOTIZ STAVI I MAREK S KUBOU. PAP M.

Oh, vlna vzrušení! Rychle běžím za mamkou, jestli by mě už nehodila k Majdě, jelikož už jsem nachystaná a své povinnosti jsem splnila.

***
Už se to blíží. Stojím v koupelně před zrcadlem a mrkám na krásnou kočku, kterou mám prý údajně být já. Řasenka, černé linky a hnědé stíny zvýraznily mé už tak dost tmavé oči. Červená rtěnka dodala mé tváři šmrnc a tvářenka trochu barvy. Mám lehce černé silonky, černou úplou minisukni, kterou mám vytaženou nad pas a do ní zastrčenou bílou halenku na knoflíčky s dlouhým rukávem. Dva knoflíčky mi Majda rozepla, jelikož mi nová podprsenka zvětšila podprsí a vypadám tak i lehce vyzývavě, což se mi líbí. Jako malé puberťačky, což my vlastně jsme, se fotíme před zrcadlem. Trochu se ještě upravujeme a čekáme, až přijdou kluci, ať si můžeme společně vypít láhev vína.
Večer u vína probíhá skvěle. Máme puštěnou hudbu a povídáme si. Majda se neustále hihňá čemukoliv, co řekne Marek, což se mu evidentně líbí. Drží ji kolem pasu a občas pohladí po ruce. Trochu se stydím, přeci jen jsem oproti nim mladší, ale to Kubovi nevadí. Věnuje mi veškerou svou pozornost a víno nakonec pijeme my dva. Lehce mi brní prsty a krev se mi hrne do těla.
"Smím prosit, krásko?" zeptá se Kuba s napřaženou rukou a já se na znamení souhlasu rychle zvedám z gauče. Trochu se mi zatočí hlava, ale v tanci mi to nebrání. S alkoholem v krvi se kroutím vedle Kuby. Drží mě za boky a jemně mi fouká do vlasů. Pohladí mě po zádech, políbí mě do vlasů a táhne mě pryč.
Zavedl mě do chodby a až teprve teď jsem si všimla, že už na nás čekají oblečení Marek a Majda. Vyrážíme tedy za pořádnou taneční zábavou. Tou, co očekávám celý večer! Navlékám si svůj kabátek a obouvám střevíčky na podpatku. Jsou semišové a uzavřené, takže mi nebude zima. Kuba na mě mrkne a zašeptá, že jsem nádherná. Pod jeho pohledem taju a málem omdlévám, protože už mám dosti gumové nohy z vína a ještě když se na mě Kuba tak dívá.

***
"Čtyři půlky vodky, prosím." mávne Marek na barmanku a my si připíjíme na začátek skvělého večera. Tváře mi hoří vzrušením, alkoholem i nedočkavostí. Parket se pomalu plní, ale než půjdeme tancovat, zabereme si stůl, kde si necháme kabáty. Kuba šel pro další rundu půlek, zatímco jdeme s Majdou najít dámské záchodky.
"Kubovi se moc líbíš." podotýká Majda a chytá mě za ruku. "Je to hodný kluk, aspoň tedy co mi o něm říkal Marek. Neznám ho, ale líbí se mi." Koukám na sebe do zrcadla a uvnitř jásám. Někomu se prý líbím! Upravuji si trochu rozmazanou řasenku, a abych se ukázala v nejlepším světle, vytahuji svou sukni trochu výše a upravuji si prsa.
Celý večer ze mě Kuba nespouští oči. Hladí mě po noze, občas zajede lehce pod lem sukně. V břiše mi řádí válka motýlů a nevím co s tím. Vždycky se lehce koketně usměji a napiju se skleničky. Kluci pořád chodí pro vodku, takže je co pít a já časem na sobě poznávám, že jsem jiná. Svět se mi točí, jsem uvolněná a náladu mám v nejvyšším možném bodě štěstí.

***
Hluk. Alkohol. Bolest hlavy. Parket. Parket? Co dělám sakra na parketu? Vůbec si nepamatuji, jak jsem se tu ocitla. Mám ale společnost a tou je Kuba. Vlním se kolem něj, objímám ho a líbám. Ano líbám, na krku, koušu lalůček ucha. Co se to děje? To mě zmohl alkohol? Asi ano. Vrtím a kloužu zadečkem po jeho rozkroku, líbí se mi totiž, jak mi vzdychá a vrní do ucha. Přitlačím a zarývám své nehty do jeho kůže. Najednou mě táhne ven. Prošli jsme skleněnými dveřmi a ocitli se pod širým nebem. Hvězdy září, koukají na nás. Kubovy oči ale září víc, touhou či nadějí? Chytá mě za bradu a začne líbat. Nejdříve něžně a sladce. Pak ale přidává jazyk a líbá mě dravě a zuřivě. Tlačí mě na zeď a já cítím jeho bouli na rozkroku. Mm, to je tak vzrušující. Zapojuji se do akce. Hlava se mi točí, nevím kde je nahoře a kde dole. Mohu být jen ráda, že mám za sebou zeď.
"Půjdeš se se mnou projít?" vzdychne mi do úst Kuba. Co teď? Mám říct ano? "Ano. Kam?" "Kousek odsud je park, je tam moc hezky." a dál se mě neptá. Prostě mě táhne sebou.
Pod sebou cítím trávník, který je s přicházející nocí mokrý. Snažím se to ale nevnímat. Vášnivě se líbám s Kubou a uvažuji, co se bude dít dál. Nemusím ale dlouho uvažovat, protože mi jeho ruka zajede pod kalhotky. Slastně vzdychne a dráždí mě. Je to tak neočekávané a zároveň krásné. Pokračuje pořád dokola a neustává. Líbí se mi to, ale mám strach, že se bude chtít pomilovat. Nevím, jestli jsem připravená. Kuba si stahuje tričko a přikládá mé ruce na jeho hruď. Prsty hladím jeho bříško a hruď, ale pořád přemýšlím, co bude.
"Co se děje, pusinko?" ptá se Kuba, protože si všímá mého rozpoložení. "Mám strach, že se budeš chtít milovat." "A ty nechceš?" "Ne! Ještě jsem s nikým nespala." zastydím se. "Aha, to mění situaci." odvětí stroze a chytá mě za zápěstí. Netuším, co dělá, ale nechávám si to líbit, přece by mi neublížil. Jenže najednou se mé ruce ocitají v potech, svázané jeho trikem. Strhává mi sukni i silonky a mého hezkého prádla si nevšímá. Vytahuje svou chloubu a tvrdě do mě proniká. Snažím se křičet a vymknout se, ale jeho ruce mě drží pevně a do ucha mi kňourá a říká mi: "Kurvo malá, užívej si to."
***
Probouzím se. Opět a zase mám noční můry. Už je to týden, co jsem měla dostat menstruaci, ale mé měsíčky nepřišly. Nikdo o znásilnění neví, jen já. Proto mě trápí noční můry. Od té noci jsem Kubu neviděla a Majda říkala, že Marek byl teda pěkný hajzl, protože jí vrazil facku, když mu řekla, že není holkou na jednu noc. Aspoň, že ona mu dokázala uniknout. Je mi to všechno líto, že jsem se nechala napálit jako malá naivní holka. Maminka mě varovala, vlastně ani nevěděla, co večer budu dělat. Kdyby to věděla, nic by se nestalo, vlastně bych ani nikam nešla. Byla bych ráda i za blbého zaracha. Nevím, co mám dělat, jsem úplně vyčerpaná, už pár dní přemýšlím nad, že odejdu.
Je odpoledne, vyrážím z lékárny domů a v kabelce mám těhotenský test. Slzy mi tečou po tváři, hrozně se bojím. Doma si čtu příbalový leták. Dvě čárky - jsem těhotná, doufám, že tedy nebudu mít dvě čárky. Zavírám se na záchodě a opatrně močím papírek.
***
Beru si žiletku do ruky, lehám si do vany a vzpomínám na svůj život. Pláč mou bolest otupuje, v ruce sevřu těhotenský test. Byla jsem hloupá, s bolestí žít neumím. Zvolila jsem si smrt pro jeden hloupý tanec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama