Právě jsme s přítelem na cestě za Polární kruh, tak se můžete podívat, jak se máme na můj Instagram:

Leden 2016

Pár faktů existencialismu

30. ledna 2016 v 22:57 | Artis |  Téma týdne
Téma týdne - "Čekám"

Marně čekám na ten den,
kdy zase přijdeš.
Kdy přijdeš k našim dveřím
a mému úsměvu podlehneš.
Do náruče se mi složíš
a na kolenou prosíš
o můj polibek.
Ty ale hrdou mysl máš
a tohoto dne se nedočkám.
Vteřiny ubíhají,
čas léčí
a tento den z mé fantazie smazán byl.
Proč čekat na hrdost tvou,
když někdo lepší nabízí mi náruč svou?
Jen ho najít musím
a tak čekám
- snad ne marně -
hledám ho
za každým rohem.

Ručičky tikajících hodinek

21. ledna 2016 v 22:35 | Artis |  Zápisník
Přejí krásný večer všem návštěvníkům,

po delší době opět píšu nějaký ten článek. Žádný duchaplný text nečekejte, článek spíš pojednává o tom, jak teď vše zvládám a jak to se mnou vypadá. Bohužel za svou neschopnost napsat článek nebo aspoň komunikovat přes komentáře se velice omlouvám, ale v tuto chvíli svádím boj s časem. Letos přišla řada i na mě a mé studium na střední škole se chýlí ke konci - ano, odhadujete správně, Maturita mi klepe na okénko.

Říkáte si, vždyť to je až v květnu, co straší a plaší? Já jsem celkem v pořádku, ale nejedná se přeci jen o nějaký test a tak příprava k tomu je tedy potřebná. Takže v posledních dnech, od Vánočních prázdnin, jsem se v podstatě nehnula z domu a ležím v knížkách, protože nám byly dány šibeniční termíny pro vypracování maturitních otázek. Jsem za to ráda, k ničemu bych se jinak nedokopala. Zjišťuji tak ale i to, že jsem schopná opravdu tvrdě pracovat a do něčeho se pustit. A jelikož chci jít dále na obor lékařský, bude se mi to opravdu hodit.

Co jsem ale dělala do prosince? S takzvanou "zkouškou dospělosti" souvisí i nějaká zábava a tou je Stužkovací večírek. Někteří z vás asi vědí, že příprava takového večírku je trošku náročná, ale nikdy se na ni nepodílí opravdu celá třída a spadne to na hlavu těm, kteří jsou aspoň trochu schopni něco zorganizovat. Na organizaci jsem se tedy dost podílela, protože bychom asi jinak večírek neměli. Dopadlo to pravdu úžasně, všichni jsme si to moc užili, a pokud i vy budete mít takový večírek, dám vám jednu radu - užijte si ho opravdu maximálně, neremcejte a pomozte, stojí to za to. Stmelí vás to všechny dohromady a budete mít krásný zážitek.

Co se mé psychické stránky života týče, jsem naprosto spokojená, dělám si malé radosti, poznávám lidi, využívám každou příležitost, abych si ji užila, dělám radost okolí a cítím se mnohem lépe. Jezdím po výletech do ciziny, na koncerty, na akce s přáteli.

O těch výletech mám v úmyslu vám i něco napsat. S tím přichází i poslední bod tohoto článku, kde chci tedy říci, že jsem na vás nezapomněla, chci vám toho spoustu říct a ukázat, jen to nebude tak brzy, jak bych si přála. Takže doufám, že budete mít trochu pochopení a na ty články si snad trošku i rádi a s očekáváním počkáte.

S tří týdenním opožděním vám přeji šťastný Nový rok 2016
a příjemné žití v těchto sněhobílých dnech.

Artis

Krátké poselství na konec:
Sama jsem si uvědomila, že čas nikdy nehraje proti nám. V těžkých chvílích nám připadá, že je čas nekonečný. Ale vždy plyne stejně, jen je třeba se napojit na jeho frekvenci a vnímat to, co nám přináší a nenechat si to utéct mezi prsty.