Právě jsme s přítelem na cestě za Polární kruh, tak se můžete podívat, jak se máme na můj Instagram:

Za dobrodružstvím za polární kruh

6. srpna 2018 v 15:11 | Adéla |  Zápisník
Tak nějak jsem vždycky vzhlížela k lesům, k nádherným tvorům žijícím v tom voňavém lese a zároveň ve mně vzbuzovali respekt. Je tam ale takový klid, taková pohoda a člověk tam může být sám sebou. A z těch lesů se většinou do nebeských výšin tyčí skalnaté vrcholy, které se mi zdály vždycky nedostažitelné a obdivuji ty, kteří je umí vyběhnout. Jako malá jsem milovala Tatry, které tohle všechno v sobě nosí, a když tam přišla vichřice a všechny ty nádherné stromy spadly a zůstaly jen smutné šedé skály, plakala jsem kvůli toho u televizních novin. Ale takové nejsou jen Tatry, ale i země Severu, které byly pro mě vždy takovou mou vysněnou destinací.

A tak si dneska vyjíždím splnit svůj sen. Vidět pláně nekonečných lesů, vidět ty ostré sklanaté vrcholy, vidět nekonečné slunce a soby kráčející po silnici. Dneska vyjíždíme za dobrodružstvím! A jsem z toho vážně nervózní. Jedeme totiž autem a před námi je skoro 11 000 km plné zábavy a nového. A hlavně nádhery. Budeme spát ve stanu a vařit si na malinkém plynovém vařiči. Nikdy jsem takhle necestovala, jen o Velikonocích jsme si to jeli vyzkoušet tady po Čechách, ať víme, jestli jsme schopni to zvládnout. A Světe div se, my fakt jedeme!

Takže dneska vyjíždíme směr Polsko, dále přes Pobaltské státy až do Finska, Norska a Švédska. Už se nemůžu dočkat, ale jak už jsem psala výš, jsem z toho nervózní a dost se bojím, co nás po cestě všechno může potkat. A tak kdo má zájem se pokochat krásami výletu, případně se i zasmát, až něco nešikovného vyvedu, můžete se mrknout na můj Instagram a pustit si třeba nějaké to "storíčko", které budu nechávat, případně se mrknout na příspěvky.

Po navrácení zpět do reality, bych ráda sepsala, kde jsme všude byli a pomohla tak těm, co se chystají na podobnou cestu, protože mě by tyhle informace hrozně pomohly.

Přeji nádherný zbytek prázdnin,
Adéla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama