Právě jsme s přítelem na cestě za Polární kruh, tak se můžete podívat, jak se máme na můj Instagram:

Za dobrodružstvím za polární kruh

6. srpna 2018 v 15:11 | Adéla |  Zápisník
Tak nějak jsem vždycky vzhlížela k lesům, k nádherným tvorům žijícím v tom voňavém lese a zároveň ve mně vzbuzovali respekt. Je tam ale takový klid, taková pohoda a člověk tam může být sám sebou. A z těch lesů se většinou do nebeských výšin tyčí skalnaté vrcholy, které se mi zdály vždycky nedostažitelné a obdivuji ty, kteří je umí vyběhnout. Jako malá jsem milovala Tatry, které tohle všechno v sobě nosí, a když tam přišla vichřice a všechny ty nádherné stromy spadly a zůstaly jen smutné šedé skály, plakala jsem kvůli toho u televizních novin. Ale takové nejsou jen Tatry, ale i země Severu, které byly pro mě vždy takovou mou vysněnou destinací.

A tak si dneska vyjíždím splnit svůj sen. Vidět pláně nekonečných lesů, vidět ty ostré sklanaté vrcholy, vidět nekonečné slunce a soby kráčející po silnici. Dneska vyjíždíme za dobrodružstvím! A jsem z toho vážně nervózní. Jedeme totiž autem a před námi je skoro 11 000 km plné zábavy a nového. A hlavně nádhery. Budeme spát ve stanu a vařit si na malinkém plynovém vařiči. Nikdy jsem takhle necestovala, jen o Velikonocích jsme si to jeli vyzkoušet tady po Čechách, ať víme, jestli jsme schopni to zvládnout. A Světe div se, my fakt jedeme!

Takže dneska vyjíždíme směr Polsko, dále přes Pobaltské státy až do Finska, Norska a Švédska. Už se nemůžu dočkat, ale jak už jsem psala výš, jsem z toho nervózní a dost se bojím, co nás po cestě všechno může potkat. A tak kdo má zájem se pokochat krásami výletu, případně se i zasmát, až něco nešikovného vyvedu, můžete se mrknout na můj Instagram a pustit si třeba nějaké to "storíčko", které budu nechávat, případně se mrknout na příspěvky.

Po navrácení zpět do reality, bych ráda sepsala, kde jsme všude byli a pomohla tak těm, co se chystají na podobnou cestu, protože mě by tyhle informace hrozně pomohly.

Přeji nádherný zbytek prázdnin,
Adéla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BellaM BellaM | E-mail | 24. února 2020 v 21:13 | Reagovat

Neco pro chlapce, potkejte divky z oblasti: http://girlssnapshots.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama